Dođite na 46. Kiparsku koloniju Ernestinovo!

Pozivamo vas da nam se pridružite i da kao i svake godine, uživate u bogatom programu 46. po redu Kiparske kolonije Ernestinovo.

 

PROGRAM 46. KIPARSKE KOLONIJE ERNESTINOVO 03.08.2019.- 10.08.2019. 

KULTURNO-UMJETNIČKI PROGRAM

03.08.2019. – SUBOTA

16.00h NATJECANJE U KUHANJU ČOBANCA -Park skulptura Ernestinovo

Prijave: Marin Juginović   099/ 741 69 03

MEMORIJALNI NOGOMETNI TURNIR BORISLAV GVERIERI

Nogometno igralište NK „SLOGA“ ERNESTINOVO

16.00h Prva utakmica

18.00h Druga utakmica

20.00h Humanitarna prodaja domaćih kolača- Park skulptura

20.30h  Svečano otvorenje 46. Kiparske kolonije Ernestinovo 2019.

21.00h   KONCERT CECILIJA i TS Žitna polja

 

04.08.2019.- NEDJELJA   

MEMORIJALNI NOGOMETNI TURNIR BORISLAV GVERIERI

Nogometno igralište NK „SLOGA“ ERNESTINOVO

16.00h Utakmica za 3. mjesto

18.00h Utakmica za 1. mjesto

18.00h Bubble football utakmica -f @agogacentar

21.00h   BAND AVANGARD

 

05.08.-10.08.2019. –  9.00-18.00 h

Park skulptura

LU Petar Smajić- rad kipara i slikara

MAU i OŠ Ernestinovo- dječja umjetnička akademija

03.08.-10.08.2019.  IZLOŽBA RADOVA U GALERIJI PETAR SMAJIĆ

 

05.08.2019. – PONEDJELJAK

UDRUGA HRVATSKIH DRAGOVOLJACA DOMOVINSKOG RATA ERNESTINOVO

9.00h Polaganje vijenaca  u Parku skulptura Ernestinovo

10.00-12.00h  10. Memorijalni turnir „Tomislav Bačić“

16.00h  Svatovske zaprege i revijalna vožnja – prostor KK Slavonija i Baranja Ernestinovo

21.00h TS SEDAM OSMINA

 

 

06.08.2019. – UTORAK

20.30h KUD „PETEFI ŠANDOR“ LASLOVO

21.00h  TS ČUVARI NOĆI

 

07.08.2019. – SRIJEDA

17.00-20.00h DJEČJI DAN-Park skulptura Ernestinovo

Hawaii dan- zabavne igre za djecu

18.00-21.00 besplatni zabavni park za djecu (zračni jastuk) i jahanje ponija

21.00h KINO NA OTVORENOM- crtić za djecu

 

08.08.2019. – ČETVRTAK

21.00h  TS SALAŠ

 

09.08.2019. PETAK

18.00h  3. ERNESTINOVAČKA FIŠIJADA – Prostor DVD-a Ernestinovo

Prijave Hrvoje Crnić 091/270 02 66

18.00h Bubble football utakmica -f @agogacentar

21.00h Grupa SILVER BAND

 

10.08.2019. SUBOTA

21.00h KONCERT GRUPA VIGOR

*u slučaju kiše program će se održati ispod šatora u parku

ULAZ SLOBODAN

 

KIPARI

  1. Mato Tijardović, Osijek
  2. Siniša Tešankić, Ernestinovo
  3. Vlado Hržica, Antunovac
  4. Zvonimir Dangubić, Hlebine
  5. Dražen Kuharović, Koprivnica
  6. Ivo Forjan, Bilje
  7. Attila Fűlőp, Bačko Gradište, Srbija
  8. Luka Tolić, Ernestinovo
  9. Ivica Tolić, Ernestinovo
  10. Nedo Malenica, Osijek

 

SLIKARI

  1. Ivo Kolar, Križevci
  2. Rozvelt Kapović, Osijek
  3. Josip Karežić, Osijek
  4. Ante Vukić, Split
  5. Julija Stapić Katić, Split
  6. Cvjetana Bazina Periša, Split,
  7. Dragica Glavica, Ernestinovo
  8. Saša Matković, Laslovo
  9. Katica Velky, Osijek
  10. Božana Gernhardt, Sarvaš

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.